VÝUKA OD 4.1.2021

ORGANIZACE VYUČOVÁNÍ BUDE OD 4.1.2021 OPĚT PROBÍHAT DISTANČNĚ - TEDY PŘES POČÍTAČ.

4.1.2021 OD 9.00 PROBĚHNE VIDEOHODINA NA OBVYKLÉM PŘIHLÁŠENÍ V GOOGLE UČEBNĚ NA ČJ.

Výuka je opět povinná. V případě, že se žáci nemohou účastnit výuky, žádám omluvu od rodičů.

Pokud se žák nemůže on-line hodin účastnit z technických důvodů - nemá např. inernetové připojení - vyzvedne si úkoly na sekretariátu školy a tam vypracované úkoly zase odevzdá ve stanoveném termínu.

V případě, že termín odevzdání žák bez omluvení od rodičů nedodrží, bude to bráno jako porušení školního řádu, kde je stanoveno, že žák pracuje podle pokynů vyučujícího, na výuku se připravuje a aktivně se výuky účastní.

Všem žákům přeji v novém kalendářním roce hodně zdraví, mnoho úspěchů při vzdělávání, trpělivé rodiče a věřím, že i přes problematickou situaci školní rok úspěšně společně zvládneme.

Rodiče prosím o důslednost při vedení dětí v distančním vzdělávání a již předem děkuji za pochopení všech problémů, které mohou vzniknout jak na straně dětí tak i vyučujících.

Prosím o pravidelné sledování žákovských e-mailových účtů i rodiči, protože tam budu posílat informace k videohodinám, úkolům, ale i aktuální informace pro rodiče. Je to pro mě nejjednodušší a nejrychlejší možnost komunikace.

Myslím však, že naše spolupráce při distanční výuce již má svá zaběhlá pravidla :

- videohodiny budou pravidelně pondělí  - pátek  od 9.00 - 10.00 ( ČJ , M)

- z každé videohodiny bude úkol ( nemusí být vždy písemný s odevzdáním) - zadání bude podrobně přímo v hodině a navíc v GOOGLE učebně v daném předmětu

- na videohodiny je potřeba se připravovat, budu vyvolávat i hodnotit

- v případě, že se žák videohodiny bude účastnit jen pasivně - nezapojí se - může dostat úkol písemný, aby prokázal, že látce rozumí

- doporučuji všem ptát se přímo v hodinách na nepochopené části látky formou hlášení o slovo (ruka) nebo přes chat

Těším se na vás všechny hned v pondělí 4.1. v 9.00

Jan Wolf