Co nás čeká do konce školního roku?

Blíží se konec školního roku, posílám tedy přehled informací, co nás čeká:

• Do 24.6 navštěvujeme kurz plavání, po skončeníVám všem nechám u p. sekretářky vytisknout potvrzení pro Vaši zdravotní pojišťovnu – můžete si nechat proplatit.
  • 13.6. se fotografují naši NEJ žáci – 3 děvčata za nejlepší studijní výsledky v naší třídě, případně úspěšní sportovní reprezentanti naší školy
  • 13.6. je také u nás na škole vyhlášen školní samosprávou NOBAGSDAY – den, kdy bychom měli nechat doma batohy a učení si donést v jakémkoliv jiném zavazadle (košík, kýbl, kabelka, kočárek…- fantazii se meze nekladou) Bude probíhat mezitřídní klání o nejvyšší bezbatohovost
  • 21.6. máme školní výlet do Planetária v Ostravě společně s 5.A. Kvůli obsazenosti termínů na nás zbyl už jen ranní termín, takže od školy budeme odjíždět autobusem už v 7 hodin ráno. Vrátíme se okolo 13 hodiny, po obědě děti půjdou domů. Předpokládaná cena je 330,- Kč (120,- program, zbytek autobus). V pátek všem dětem nadiktuju do žákovské knížky stav třídního fondu. Ty, co nemají dostatečnou výši peněz(min. 350,- Kč) prosím o navýšení. Kdo ví, že nepojede, prosím co nejdříve nahlásit.
  • 22.6. jsou v kasárnách Hry bez hranic. S dětmi se tam půjdeme podívat.
  • 23.6. se uzavírá klasifikace za 2. pololetí. Děti, kterým hrozí nedostatečná známka z nějakého předmětu, mají zapsáno v žákovské knížce.
  • 27. a 28.6. jsme jako třída pohromadě, vybíráme učebnice, uklízíme třídu, šatní skříňky, dořešíme třídní záležitosti .
  • 29.6. se koná na školním hřišti pro žáky 5. – 9. r. SPORTOVNÍ DEN. Třídní týmy budou soutěžit v netradičních disciplínách, které si jednotlivé třídy vymyslí, ostatní fandí.
  • No a 30.6. už jen třešnička na dortu – vysvědčení!
  • Na závěr v příloze posílám informaci ze školní jídelny ohledně změny plateb na příští školní rok.

Děkuji mnohokrát za spolupráci v  2. pololetí tohoto školního roku a přeji dětem i Vám krásné prázdniny, dovolené a zasloužený odpočinek. Kdyby bylo ještě něco důležitého, ozvu se.

Tak hodně sil do závěrečného finiše!

Alice Lehká

Vloženo: 09. 06. 2022       Stránka: 7. B

Pomáhám, protože chci:)

Naše škola se letos opět zapojila do celorepublikového dobrovolnického projektu 72 hodin.

24. 10. 2023   7. B   Více zde

Pevnost poznání

31. 08. 2023   7. B   Více zde

Den naruby v 6.B