INFORMACE K NÁVRATU DĚTÍ DO ŠKOLY

Moji milí prvňáčci,

v pondělí 12. dubna se vracíme do školy!!! Třikrát hurá!!!

Shrnutí informací, které jsem Vám řekla již při on-line hodině:

Výuka bude probíhat rotačním způsobem. Děti budou chodit týden do školy, další týden budou doma na distanční výuce. Prezenční výuka bude probíhat podle rozvrhu třídy.

Upozornění: v pondělí 12.4.  bude 3. vyučovcí hodinu anglický jazyk s paní učitelkou Zejdovou - místo čtvrtku. Prosím, dohlédněte, aby měly děti v aktovce pracovní sešit do AJ.

Zatím nebude do výuky zařazen zpěv ani tělesná výchova. Pokud počasí dovolí, ráda bych využila okolí školy k pobytu venku.

Děti, které se neúčastní prezenční výuky, se zapojí do on-line vyučování v sousední třídě 1.A v již předem domluveném časovém termínu. Kontakt pro připojení těchto dětí bude zveřejněn na našich webových stránkách.

Ve škole budou dodržována hygienická opatření (časté větrání, mytí rukou, rozestupy, nošení chirurgických roušek - není nutný respirátor).

Vždy v pondělí a ve čtvrtek se budou děti testovat. Jedná se o neinvazivní antigenní testy. Pokud bude antigenní test pozitivní v pondělí, půjde žák na konfirmační PCR test a nebude docházet do školy. Pokud bude pozitivní ve čtvrtek, tak celá třída počká mimo prezenční výuku na potvrzovací PCR test pozitivního žáka. Pokud se nákaza potvrdí, bude se tímto zabývat hygiena. O přesné formě testování se dozvíte z webu školy do konce tohoto týdne.

Ranní družina je v provozu od 6.00 hodin. Družinoví žáci se budou po příchodu do školy testovat s paní vychovatelkou a s rodičem ( jak bylo domluveno) v určených učebnách.

Ranní i odpolední družinu budou mít děti ve stejném oddělení jako dříve.

Žáci, kteří nechodí do ranní družiny, budou mít sraz v 7.45 před školou. Společně půjdeme do školní tělocvičny, kde každý rodič provede test svému dítěti a počká do výsledku testu. ( jak jsme se již domluvili na on-line hodině). Pak půjdeme společně do třídy.

Na oběd nastupujeme každý den v 11:40 a tomu bude přizpůsoben i konec vyučování.

Obědy ve školní jídelně mají děti nahlášeny tak, jak se stravovaly již dříve. V opačném případě si oběd odhlašuje rodič sám.

Podrobnější informace k návratu dětí do školy najdete na hlavním webu naší školy.

Sledujte, prosím, webové stránky naší třídy pro aktuální informace či případné změny.

Děkuji všem rodičům i prarodičům za trpělivost, ochotu, podporu, vstřícnost a velkou pomoc při naší on-line výuce. Byli jste skvělí!!!

Těším se na setkání ve škole a věřím, že to společně zvládneme i po dobu rotační výuky.

Vaše paní učitelka

Vloženo: 09. 04. 2021       Stránka: 4. B