Poslední týden v páté třídě se nesl v duchu loučení se školním rokem.
Vybrali jsme učebnice, uklidili ve třídě i šatních skříňkách. Užili jsme si piknik s waflemi. Navštívili jsme program v kasárnách. Zabojovali jsme na posledním plavání. Došli jsme si na zmrzlinu. A v pátek nás čeká poslední vysvědčení na prvním stupni.
Fotogalerie
Obrázky s tématikou HP
Piknik
Piknik
Piknik
Piknik
Piknik
Piknik
Piknik
Piknik
zmrzlina
v parku
v kasárnách
Celoroční projekt jsme ukončili v Čarokavárně v Olomouci. Každý si umíchal svůj kouzelný lektvar.
Navštívili jsme naše krajské město.
Den dětí jsme si užili v prostorách družiny a tělocvičny, kam jsme se uchýlili před nepřízní počasí.
Měsíc květen jsme ukončili návštěvou Strašidelné výstavy s hrou v Muzeu Hranice.
Po náročném dni plném testů jsme si šli odpočinout do zeleně.
Zúčastnili jsme se oslav Dne vody v parku.