Den Země
V pátek 22. května naše škola oslavila Den Země. Celý den jsme strávili venku v okolí Pískáče, kde si žáci devátých tříd připravili pro žáky prvního stupně pestrý program plný zajímavých aktivit. Čekalo na nás celkem 11 zábavných stanovišť, na kterých jsme se dozvěděli mnoho nových a zajímavých informací o přírodě a ochraně životního prostředí.
Fotogalerie
Celoroční projekt 4. B – Plánujeme výlet po České republice
Žáci třídy 4. B se během letošního školního roku zapojili do celoročního projektu, jehož cílem bylo ve dvojicích naplánovat výlet na libovolné místo v České republice. Každá dvojice si sama vybrala destinaci, připravila program výletu a zpracovala jeho prezentaci












































































