Sladké loučení
Milí třeťáci,
další společný školní rok je za námi. Byl plný nových poznatků, zážitků, radosti, ale také výzev, které jsme společně zvládli. Každý z vás udělal velký kus práce a mám radost z toho, jak jste se během roku posunuli.
Přeji vám, abyste si užili krásné, slunečné a pohodové prázdniny plné dobrodružství, odpočinku a nezapomenutelných chvil s rodinou a kamarády. Do 4. třídy vám přeji hodně radosti z učení, zvídavosti, odvahy zkoušet nové věci, mnoho úspěchů a skvělé kamarády. Věřím, že se vám bude dařit a že si zachováte úsměv, dobrou náladu i chuť objevovat svět kolem sebe.
Velké poděkování patří také vám, milí rodiče. Děkuji za vaši důvěru, podporu, vstřícnost a spolupráci během celého školního roku. Velmi si jí vážím a přeji vám i vašim dětem krásné léto plné odpočinku, pohody a společných zážitků.
S přáním krásných prázdnin a všeho dobrého
Vaše paní učitelka Renata Skácelová































