Druhý týden je za námi! Byl náročný, ale plný nových zážitků a vjemů.
Děti si už pomalu zvykají na školní režim a tak jsme mohli už naplno pracovat. Objevili jsme hudebnu ve které jsme si parádně zazpívali a zatančili, trénovali jsme na psaní a o přestávkách už zvládneme i jiné věci než jen sníst svačinu od maminky. Třeba si zahrát hru, nebo si skládat z kostek. Vyzkoušeli jsme i práci na stanovištích a skupinovou práci. Flíčka si dnes odnesla domů Laurinka, tak se těšíme co nového o víkendu zažije :-).
Fotogalerie
Návštěva motýlka
Trénujeme na psaní
Trénujeme na psaní
Návštěva motýlka
Trénujeme na psaní
Práce na stanovištích
Práce na stanovištích
Práce na stanovištích
Přestávka
Trénujeme na psaní
Přestávka
Trénujeme na psaní
Trénujeme na psaní
Trénujeme na psaní
Děláme ježečky
Ježečci
Děláme ježečky
Děláme ježečky
Děláme ježečky
Včera jsme si užili parádní výlet!
Co nás tento týden čeká? Jaké máme plány?
Pátek jsme si užili venku!
Co nás tento týden čeká? Jaké máme domácí úkoly?
Co nás tento týden čeká? Jaké máme plány?
Co nás tento týden čeká? Co máme v plánu?