Druhý týden v 1. B
Druhý týden je za námi! Byl náročný, ale plný nových zážitků a vjemů.
Děti si už pomalu zvykají na školní režim a tak jsme mohli už naplno pracovat. Objevili jsme hudebnu ve které jsme si parádně zazpívali a zatančili, trénovali jsme na psaní a o přestávkách už zvládneme i jiné věci než jen sníst svačinu od maminky. Třeba si zahrát hru, nebo si skládat z kostek. Vyzkoušeli jsme i práci na stanovištích a skupinovou práci. Flíčka si dnes odnesla domů Laurinka, tak se těšíme co nového o víkendu zažije :-).
Fotogalerie
Dobrodružství na ranči: Za zvířátky vlakem, autobusem i pěšky
Máme za sebou den plný zážitků, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.
Pasování na čtenáře
V životě každého prvňáčka existuje několik zásadních milníků. Prvním je bezesporu nástup do školy s aktovkou na zádech, tím druhým – a pro mnohé ještě kouzelnějším – je oficiální pasování na čtenáře.










































