Domácí příprava 16. listopadu
Milé děti, uvidíme se již ve středu ve škole.
Dnes si natrénujte hlasité čtení článku Kolik tet má Agáta v čítance na straně 46.
Nachystejte si pečlivě aktovku a vše, co do školy potřebujete.
Ranní družina funguje už od středy. Zvoňte si na družinu pro vstup do školy. Druháčci mají družinu ve své třídě.
Ostatní se sejdou u školy v 7.50 hodin, do školy vstupujeme společně. Přezouváme se u třídy, oblečení si děti vezmou do třídy (platí pouze pro tento týden).
Po celou dobu budeme mít ve škole nasazené roušky. (Vyjimkou je svačina, oběd).
V průběhu dne budeme dodržovat pravidelné mytí rukou a používání desinfekce.
Ve třídě se bude často větrat, zvolte proto vhodné oblečení dětí vzhledem k počasí a teplotě. Můžeme vycházet ven na vycházky.
Kdo neobědvá ve škole, odchází ze školy po vyučování podle pokynů vyučující, paní asistentky, nebo paní vychovatelky.
Kdo obědvá ve škole, ale nechodí do družiny, odchází ze školy po obědě podle pokynů vyučující, paní asistentky, nebo paní vychovatelky.
Kdo po obědě navštěvuje družinu, bude s paní vychovatelkou v prostorách naší třídy. Při příchodu pro děti zvoňte na školní družinu paní vychovatelky Jany Dröhslerové (asi č. 63).
Obrňte se prosím trpělivostí a tolerancí. Je možné, že bude postupně docházet k různým změnám v závislosti na vývoji celé situace ve společnosti.
Pokud potřebujete, zeptejte se. A informujte nás ve škole prosím o důležitých změnách.
Nepřítomnosti dětí omluvte prosím nejlépe SMS zprávou a pak písemně v žákovské knížce. Děkuji.
Milí rodiče, děkuji Vám všem za skvělou spolupráci v období distanční výuky.
Úspěšný jarmark pomohl zvířatům v útulku
Pomáhat druhým nemusí znamenat jen velká gesta. Žáci 7.B se během školního roku rozhodli, že svou energií a nápady podpoří dobrou věc. V rámci školního jarmarku proto vyráběli vlastní výrobky, které následně nabízeli návštěvníkům akce. Výtěžek z prodeje se rozhodli věnovat útulku pro zvířata v Přerově, čímž spojili kreativitu, spolupráci a ochotu pomáhat tam, kde je to potřeba.
Návštěva sedmáků ve školce: zábava, spolupráce a nové zkušenosti
Žáci 7.B se v rámci svého třídního projektu vydali na výjimečnou návštěvu do naší mateřské školy. Čekala na ně skupina čtrnácti předškoláků, kteří se s nadšením pustili do společného dopoledne plného úkolů, her a tvoření.
Poznáváme 2. stupeň – projekt 6.B
Třída 6.B se během celého školního roku věnovala projektu s názvem „Poznáváme 2. stupeň“, jehož cílem bylo nejen seznámit se s novými předměty, ale také s učiteli, učebnami a celkovým prostředím, které je na druhém stupni čeká.
6. B poznává 2. stupeň (třídní projekt)
6. B poznává druhý stupeň dennodenně už od začátku září. Už se jim podařilo zorientovat se na 2. stupni, ujasnit si, jaký mají rozvrh, zvyknout si na učitele a seznámit se s některými staršími spolužáky.
6.B poznávala druhý stupeň v noci :)
I 6.B už má za sebou přespávačku ve škole i s odbornou přípravou večeře a snídaně (stripsy s bramborem a palačinky k snídani).
Jak 6.B hodnotí 1. čtvrtletí na 2. stupni
Jak se ve škole daří šesťákům, co by chtěli zlepšit anebo při čem se cítí ve škole dobře si můžete přečím v hodnocení, které se jim dnes podařilo vytvořit.























