Nový rok je tady
Přeji všem šťastný nový rok.
Třeťáčci,
v pondělí 3. ledna se po prázdninách sejdeme ve škole.
Nezapomeňte si připravit věci podle rozvrhu, čip na oběd, klíč od šatní skříňky.
Přineste si do třídy čisté ručníky, na úterý si připravte převlečení na tělocvik.
Opět nás čeká testování. Tentokrát dvakrát týdně ( v pondělí i ve čtvrtek). Budeme se testovat úplně všichni. Podrobnější informace k testování najdete zde. Děti, které chodí do družiny, se otestují v družině, všichni ostatní čekají před školou. Do školy půjdeme společně v 7.55 hodin, jak bylo obvyklé.
Ve středu 5.ledna bude kroužek Malí badatelé.
Úspěšný jarmark pomohl zvířatům v útulku
Pomáhat druhým nemusí znamenat jen velká gesta. Žáci 7.B se během školního roku rozhodli, že svou energií a nápady podpoří dobrou věc. V rámci školního jarmarku proto vyráběli vlastní výrobky, které následně nabízeli návštěvníkům akce. Výtěžek z prodeje se rozhodli věnovat útulku pro zvířata v Přerově, čímž spojili kreativitu, spolupráci a ochotu pomáhat tam, kde je to potřeba.
Návštěva sedmáků ve školce: zábava, spolupráce a nové zkušenosti
Žáci 7.B se v rámci svého třídního projektu vydali na výjimečnou návštěvu do naší mateřské školy. Čekala na ně skupina čtrnácti předškoláků, kteří se s nadšením pustili do společného dopoledne plného úkolů, her a tvoření.
Poznáváme 2. stupeň – projekt 6.B
Třída 6.B se během celého školního roku věnovala projektu s názvem „Poznáváme 2. stupeň“, jehož cílem bylo nejen seznámit se s novými předměty, ale také s učiteli, učebnami a celkovým prostředím, které je na druhém stupni čeká.
6. B poznává 2. stupeň (třídní projekt)
6. B poznává druhý stupeň dennodenně už od začátku září. Už se jim podařilo zorientovat se na 2. stupni, ujasnit si, jaký mají rozvrh, zvyknout si na učitele a seznámit se s některými staršími spolužáky.
6.B poznávala druhý stupeň v noci :)
I 6.B už má za sebou přespávačku ve škole i s odbornou přípravou večeře a snídaně (stripsy s bramborem a palačinky k snídani).
Jak 6.B hodnotí 1. čtvrtletí na 2. stupni
Jak se ve škole daří šesťákům, co by chtěli zlepšit anebo při čem se cítí ve škole dobře si můžete přečím v hodnocení, které se jim dnes podařilo vytvořit.























