Procvičujeme a opakujeme
Alespoň jedenkrát týdně procvičujeme a opakujeme učivo také v počítačové učebně. Na interaktivní tabuli ve třídě je to sice moc fajn, ale samostatná práce na svém počítačí je přeci jen efektivnější. Většinou polovinu vyučovací hodiny věnujeme matematice - tedy učivu, které právě probíráme- a druhou část hodiny zase českému jazyku. Tato práce vyhovuje úplně všem. Žáci " rychlíci" zvládnou kvantum učiva a ještě soutěží v rychlosti. A ostatním žákům, např. s různými podpůrnými opatřeními nebo poruchami učení, tento způsob práce umožní soustředit svou pozornost pouze na zvládnutí výpočtu nebo "jen" doplnění správného písmene do slov či gramatických jevů.
Fotogalerie
PROJEKT 4.A VODA KOLEM NÁS - DUBEN
PROJEKT 4.A VODA KOLEM NÁS - DUBEN 2026
Umíme to v kuchyni
Žáky 4. A to v kuchyni náramně baví, vyzkoušeli si to v ní již podruhé. Minule se seznámili se základy stolování, připravili si sýrové lupínky a vyzkoušeli si, jak se ze smetany stluče máslo. Dnes se pustili do skořicových šneků z listového těsta.
Projekt Sokolhraní
Naše základní škola je zapojena do dalšího sportovně-vzdělávacího projektu odboru všestrannosti České obce sokolské Sokolhraní. Jedná se o projekt, který volně navazuje na projekt rozvoje pohybové gramotnosti předškolních dětí, který již několik let úspěšně plní děti z MŠ Klíček. Obsah obou projektů vychází z RVP PV a ZV, má přesah do školních družin, klubů, pohybových kroužků či sportovních oddílů.
Co už jsme vyzkoušeli v pracovních činnostech
Během měsíce září jsme tvořili z přírodnin na školní zahradě i ve třídě.
































